2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grusleveranser till Kinda kommun
Beskrivning: Grusleveranser till Kinda kommun.
Intern identifierare: 23/34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212110 Grus
Ytterligare klassificering (cpv): 14212210 Blandning av grus och sand, 14213100 Makadam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000