See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Electronics and optics components
Beskrivning: Electronics and optics components The scope of the procurement is encompassed by the following tender areas: Electronic instrumentation Electronic Components Optical elements Optomechanics Optoelectronics Optical accessories
Intern identifierare: SU FV-2.2.2-2712-20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument
Ytterligare klassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 31711100 Elektroniska komponenter, 32560000 Fiberoptiska material, 32561000 Fiberoptiska kopplingar, 32562000 Optiska fiberkablar, 38620000 Polariserande material, 38623000 Optiska filter, 38636000 Optiska specialinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Electronics and optics components