2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för Temperaturövervakning och egenkontroll
Beskrivning: Region Skåne genomför en RFI(Request for Information) för Temperaturövervakning och digital egenkontroll.
Intern identifierare: 2023-O003714
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd