2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stor Skåpbil
Beskrivning: Lunds Renhållningsverk, genom Lunds kommuns upphandlingsenhet, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av en fabriksny tung lastbil med påbyggt skåp, i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: RH 2023/0168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000