2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultuppdrag, Informationssamordnare Digitala arbetssätt, vid renoveringen av operabyggnaden, Stockholm
Beskrivning: Informationssamordnare med initialt uppdrag under programhandlingsskedet (2025) med option på fortsättning för hela projektet.
Intern identifierare: 4964/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000