788701-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster - Trycksaker
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster - Trycksaker
BeskrivningUpphandlingen avser tryckeritjänster, både digital- och offsettryck. Exempel på produkter är foldrar, broschyrer, blad, flyers, kort, affischer, mindre stickers och blanketter.
Intern identifierareKS 2023/1468
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTryckeritjänster - Trycksaker