2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster 24
Beskrivning: Leverantören ska efter anvisning, för kommunen utföra städning i ordinärt boende, som beviljats enligt socialtjänstlagen.
Intern identifierare: KS 23/00271
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000