78873-2024 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Totalentreprenad: Ombyggnad H1-H4, Migrationsverket, Flen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelTotalentreprenad: Ombyggnad H1-H4, Migrationsverket, Flen
BeskrivningOmbyggnad av Migrationsverkets lokaler till förvarsverksamhet i hus H1-H4 i Flen.
Intern identifierare3.2.1-2023-10504
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000