2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputsning 2026
Beskrivning: Tjänsten omfattar samtliga lokaler som disponeras av region Blekinges verksamheter i hela länet, såväl egenägda som inhyrda fastigheter. Fönsterputsning ska ske en (1) gång per år på fönstrens samtliga putsbara sidor.
Intern identifierare: RB2025-0666
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fönsterputsning 2026