2. Förfarande
Förfarande
Titel: Evenemangssäkerhet Liseberg AB
Beskrivning: Liseberg bjuder härmed in att inkomma med anbud i upphandling av ramavtal avseende tjänster för scen- och evenemangssäkerhet att utföras vid större och mindre event vid Lisebergs olika fasta samt tillfälliga scener.
Intern identifierare: 25-0332
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000