See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Id-band VGR
Beskrivning: Upphandling av Id-band till patienter i VGR.
Intern identifierare: RS 2025-02866
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22455100 ID-armband
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000