See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil 2020 till Strömstads kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av två (2) stycken fabriksnya sopbilar med påbyggnad av tvåfacksskåp.
Föregående meddelande: 465802-2020
Intern identifierare: TN 2020-0547
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000