2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inhyrning av småmaskiner
Beskrivning: Denna upphandling avser inhyrning av småmaskiner såsom saxlift, billift, bomlift, minigrävare, släpvagnslift m.m.
Intern identifierare: KS 2023/962
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42418000 Lyft-, hanterings-, lastnings- eller lossningsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Docsmall
Beskrivning: Inhyrning av småmaskiner.
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del