2. Förfarande
Förfarande
Titel: DE 14200 Ventilation Örtuglandet 1 Bromma
Beskrivning: Entreprenaden omfattar utförande av ventilationsentreprenad för 6 st bostadshus med 96 st lägenheter
Intern identifierare: 2023-1069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DE 14200 Ventilation Örtuglandet 1 Bromma