788949-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopmaskiner med suganordning – Upphandling av 5 sopmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av 5 sopmaskiner
BeskrivningUpphandling av 5 sopmaskiner
Intern identifierare25/14
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144431 Sopmaskiner med suganordning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000