2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd Strukturerad rekrytering
Beskrivning: Systemstöd för rekryteringsprocessen, med möjlighet till digital kommunikation med sökanden och stöd för referenstagning.
Intern identifierare: KS 2023/10913 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000