See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Trafik
Beskrivning: Avtalsområdet omfattar konsulttjänster med syfte att säkerställa en hållbar, säker och tillgänglig trafikinfrastruktur.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96262:Lot:1