2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnare uppföljningsmätningar avdelning Västlänken
Beskrivning: Trafikverket söker en (1) konsult som samordnare uppföljningsmätningar som kommer projektleda och följa upp två mätuppdrag.
Intern identifierare: KOM-418378
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Samordnare uppföljningsmätningar avdelning Västlänken