2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefonitjänster
Beskrivning: Telefonitjänster inklusive växel.
Intern identifierare: 2023-00119IN
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000