789429-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Transport av mat till häktet Uppsala
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport av mat till häktet Uppsala
BeskrivningTransport av mat från anstalten Åby till häktet Uppsala.
Intern identifierare2025-31002
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000