See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bälinge nya skola
Beskrivning: Uppsala kommun Skolfastigheter AB ska bygga en ny skola av Bälinge nya skola.
Intern identifierare: SFB-2025-00403
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000