789535-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruksmaskiner – Skotare till utbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkotare till utbildning
BeskrivningLeasing av två stycken skotare för utbildning vid Älvdalens Utbildningscentrum.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108057:Lot:1