2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning av kommunalt avfall samt avfall under kommunalt ansvar i container och storsäck
Beskrivning: Hämtning av kommunalt avfall samt avfall under kommunalt ansvar i container och storsäck
Intern identifierare: Tos 6983/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000