See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende emblem och tjänstetecken
Beskrivning: Tullverket avser upphandla en (1) ramavtalsleverantör för avtalsområdet emblem och en (1) ramavtalsleverantör för tjänstetecken.
Intern identifierare: TV-2025-23143
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18451000 Knappar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del emblem
Beskrivning: Tullverket avser upphandla en (1) leverantör för anbudsområde emblem.
Intern identifierare: 1797062-0
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 35121600 Märken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del tjänstetecken
Beskrivning: Tullverket avser upphandla en (1) ramavtalsleverantör avsende tjänstetecken.
Intern identifierare: 1787124-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Tullverket avser upphandla en (1) ramavtalsleverantör avseende emblem.
Intern identifierare: 1787125-2