789865-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sanering av anläggningar – Skadedjurssanering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjurssanering
BeskrivningUpphandlingen omfattar bekämpning av skadedjur.
Intern identifierareTN 2024/0615
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivningupphandlingen omfattar bekämpning av skadedjur
Intern identifierareSkadedjurssanering