2. Förfarande
Förfarande
Titel: Generalkonsultuppdrag under produktion avseende renovering av Riddarholmskyrkans spira och murtorn i Stockholm
Beskrivning: Generalkonsultuppdrag under produktion avseende renovering av Riddarholmskyrkans spira och murtorn i Stockholm
Intern identifierare: 4835/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000