2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering av tillkommande arbeten efter murning av förbränningsugn
Beskrivning: Tillkommande arbeten efter ommurning av förbränningsugn.
Intern identifierare: SVA 2024/671
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262522 Murning
Ytterligare klassificering (cpv): 45262680 Svetsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000