2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende fastighetsförnödenheter
Beskrivning: Ramavtal avseende fastighetsförnödenheter för fastighetsförvaltning inkl. verktyg och arbetskläder.
Intern identifierare: 2857/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör, 18143000 Skyddskläder, 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000