See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljökonsulter
Beskrivning: Ramavtal för konsulttjänster gällande miljötekniska undersökningar och utredningar av förorenade områden.
Intern identifierare: 2025_22/75
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000