2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetskonsulter inom fysisk säkerhet
Beskrivning: Konsultstöd till säkerhetsavdelningen inom fysisk säkerhet avseende både strategisk som operativt säkerhetsarbete,
Intern identifierare: ÅM2025-2417
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000