2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fyra (4) arbetsfordon pickup TK 882, TK 883, TK 884, TK 885
Beskrivning: Fyra (4) arbetsfordon pickup TK 882, TK 883, TK 884, TK 885 till Samhällsbyggnad Vatten och avfalls verksamhet
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119480:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34131000 Pickupper