79026-2026 - Resultat
Sverige – Städning – Städ till Gustavsbergsbadet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ till Gustavsbergsbadet
Beskrivning: Värmdö kommun inbjuder härmed till att lämna anbud avseende regelmässig städning till Gustavsbergsbadet AB i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118154:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning