2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fyrfackskärl inklusive leverans, utställning och återtagande
Beskrivning: Fyrfackskärl inklusive leverans, utställning och återtagande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105540:Lot:1