2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning av slam- och fettavfall från öar utan fast bro- eller färjeförbindelse samt kustnära fastland utan vägförbindelse i Norrtälje kommun.
Beskrivning: Entreprenörens åtagande i denna entreprenad omfattar: 1. Hämtning av slam från enskilda avloppsanläggningar. 2. Hämtning och behandling av fettavfall.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119844:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport, 90510000 Avfallshantering