See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Påläggssvetsning och ytbehandling
Beskrivning: Påläggssvetsning och ytbehandling för delar av spårvagn
Intern identifierare: 2025-01083
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000