790552-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bärverksprojektering – Projektering & upprättande av tekniska handlingar för utbyte fingerfogar på Älvsborgsbron
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektering & upprättande av tekniska handlingar för utbyte fingerfogar på Älvsborgsbron
BeskrivningProjektering av utbyte av fingerfogar på Älvsborgsbron
Intern identifierareKOM-417381
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71327000 Bärverksprojektering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektering & upprättande av tekniska handlingar för utbyte fingerfogar på Älvsborgsbron