790638-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – TI 2024-1316 Drift och avhjälpande underhåll utemiljö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1316 Drift och avhjälpande underhåll utemiljö
BeskrivningUpphandlingen är en samordnad upphandling av två entreprenader avseende drift och avhjälpande underhåll av utemiljö för: •Område Öst •Område Syd Kontrakt kommer att tecknas med en leverantör per område. Anbud kan lämnas på en eller båda områdena. En leverantör kan tilldelas båda områdena.
Intern identifierare24/154
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000