2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg, Förnödenheter & Förbrukningsmateriel
Beskrivning: Upphandlingen avser verktyg, förnödenheter & förbrukningsmateriel till Umeå Energis lagerverksamhet samt övriga bolag.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109144:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44512000 Diverse handverktyg, 44511000 Handverktyg, 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar