2. Förfarande
Förfarande
Titel: Textil- och träslöjdsmaterial
Beskrivning: Textil- och träslöjdsmaterial till skola och liknande verksamheter, samt slipning av knivar, skär till ismaskiner, sågblad etc.
Intern identifierare: 24/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor
Ytterligare klassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000