See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kök och köksdetaljer
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp ramavtalsleverantör för behovet av kök och köksdetaljer.
Intern identifierare: 2025_22/245
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 39141400 Färdigmonterade kök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000