2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kriskommunikationsapp
Beskrivning: Grundskolan vill upphandla en telefonapp som är plattformsoberoende och kan användas på både telefon, läsplattor och datorer. Appen kommer att användas av all personal på våra kommunala grundskolor samt centrala enheter.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000