Beställaren har behov av entreprenörer som kan svara för de återställningsarbeten som åligger beställaren till exempel vid reparationer av vattenläckor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45112000 Grävning och schaktning, 45112360 Återställande av mark, 45233140 Vägarbeten, 45233220 Ytbehandling av vägar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen