II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen har avbrutits då inga anbud har inkommit.