See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Upphandling för att tillgodose Landskrona stads behov avseende profilprodukter och mäss- och evenemangsmaterial.
Intern identifierare: 2025/330
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 18200000 Ytterkläder, 18300000 Klädesplagg, 22900000 Diverse trycksaker, 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000