See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop handledning till familjerätten samt samordnare för unga i riskzon
Beskrivning: Detta är en efterannons. Detta dis-avrop är avslutat.
Intern identifierare: SOCN 2025-00301
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Handledning familjerätten
Beskrivning: Handledning som ska ges till arbetsgruppen familjerätten.
Intern identifierare: Handledning familjerätten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Handledning samordnare för unga i riskzon
Beskrivning: Handledning som ska ges till gruppen samordnare för unga i riskzon.
Intern identifierare: Handledning samordnare för unga i riskzon