79137-2018 - ÄndringSverige-Stenungssund: Skanning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal gällande scanningstjänster m.m.
Referensnummer: 0058-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999100 Skanning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ett ramavtal gällande scanning av bygglovshandlingar m.m. samt option om e-arkiv