7914-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Stängslingsarbeten i Skåne län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStängslingsarbeten i Skåne län
BeskrivningLänsstyrelsen bjuder till anbudsinlämning avseende tecknande av ramavtal gällande stängslingsarbeten i Skåne län.
Intern identifierare512-36363-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelStängslingsarbeten
BeskrivningStängsel för betesdjur i områden runt om i Skåne.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPrisuppgifter
Beskrivningtimpris