2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferenslokaler i Lunds kommun 2025
Beskrivning: Konferenslokaler med tillhörande tjänster i samband med olika typer av möten/konferenser inom Lunds kommun.
Intern identifierare: 25/69
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000