791503-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vaktmästartjänster – Vaktmästeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vaktmästeritjänster
Beskrivning: Vaktmästeritjänster
Intern identifierare: 144/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341140 Vaktmästartjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för vaktmästeritjänster.
Intern identifierare: Vaktmästeritjänster