See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konventionell röntgen till Nytt akutsjukhus Västerås, Region Västmanland
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett helhetsåtagande av diagnostisk utrustning enligt beskrivna objekt med tillhörande manöverrum. Det omfattar fyra (4) st konventionella röntgenutrustningar. Upphandlingen omfattar: - Leverans av aktuella utrustningar inkl. installation, intrimning och provning till fullt driftfärdigt skick. - Tillkommande optioner
Intern identifierare: IN-IN25-0138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000